Search

Strelecké preteky

Propozície USP 25.5.2019.

Termíny

23.05.2020 Memoriál Jána Poláka  VSP Parcour 100 (4x25)

04.07 2020  Verejné strelecké preteky -  Poľovnícky parcour XIII. ročník  

29.08.2020  Uzavreté strelecké preteky - Pohár PZ Smolinské  


 

Archív

Pohár PZ Smolinské, august 2014

1. MVDr. Peter Betták

2. Polák Ján st.

3. Kasián Kondlla 

4. Jozef Masár

5. Ladislav Ovečka

6. Ing. Miroslav Michálek 

 

Pohár PZ Smolinské, august 2013

1.  MVDr. Peter Betták

2. Jozef Masár

3.  Vladimír Vanek

4.  Ján Polák st.

5.  Kasián Kondlla


Historické tabuľky

XI ročník (Parcour 2018/2

1. Šmida Miroslav

2. Nagy Štefan

3. Formánek Ivan

4. Masár Jozef

5.Kozánek Anton

6. Hulka Lukáš 

XI ročník (Parcour 2018/1

1. Šmida

2. Vajda

3. Šipoš

4. Rybnikár

5. Olejník st.

6. Kozánek

 

IX ročník (Parcour 2016/2)

1. Vajda Stanislav

2. Šípoš Fridrich

3. Masár Jozef

4. Betták peter

5. Hulka Lukáš

6. Jankovič Andrej

 

IX ročník (Parcour 2016/1)


1. Šipoš Fridrich

2. Jankovič Andrej

3. Rybnikár Ján

4. Formánek Milan

5. Juhasz Pavel

6.

 

 

VIII ročník (Parcour 2015/2)

1. Vajda Stanislav (48)

2. Prstek Radovan ml. (47)

3. Prstek Radovan  st. (44)

4. Formánek (44)

5. Hulka Lukáš (43)

6. Juhás (42)

III ročník (Parcour 2015/1

1. Vajda Stanislav

2. Prstek Radovan ml.

3. Polák Ján

4. Šipoš Fridrich

5. Prstek Radovan

6. Ing. Miroslav Michálek

VII. ročník (Parcour 2014/2

1. Prstek Rado ml. (73)

1. Vajda Stanislav (72)

3. Bílik Miloš         (72)

4. Zedníčkek        (69)

5. Solnica Igor     (69)

6. Sivák Rudolf     (67)

 

VII. ročník (Parcour 2014/1)

1. Rado Prstek ml.

2. S. Vajda

3. J. Polák

 VI. ročník (Parcour 2013/2)

1.  Vajda              (50) 

2 . Zedníček        (48)

3.  Prstek ml.      (48)

4.  Záblacký         (47)

5.  Sivák               (46) 

 

V. ročník (Parcour 2012/2)

  1. Filípek Pavel            (49)
  2. Vajda Stanislav       (49)
  3. Prstek Radovan ml.  (48)

 

V. ročník (Parcour 2012/1) 

  1.   Vajda Stanislav           (47)
  2.   Solnica Igor                (46)
  3.   Oravec Dušan             (45)
  4.   Prstek Radovan ml.     (42)
  5.   Miroslav Michálek        (41)

 

 

IV. ročník (Parcour 2011/1) 

  1.    Vajda Stanislav
  2.    Prstek Radovan ml.
  3.    Ovečka Ladislav

 

III. ročník (Parcour 2010/1)

  1. Vajda Stanislav
  2. Sivák Rudolf
  3. Ovečka Ladislav

 

III. ročník (Parcour 2010/2)

  1. Filipek Pavel
  2. Vajda Stanislav
  3. Blatnický Ladislav

 

II. ročník (Parcour 2009)

  1. Solnica Igor
  2. Vajda Stanislav
  3. Bílik Miloš

 

I. ročník (Parcour 2008)

  1. Šípoš, Šamorín
  2. Kučera, Mysločovice (ČR)
  3. Varga, Dunajská Streda

 

VIII. ročník (Zajac v prieseku 2007)

  1. Masár Jozef
  2. Bilka Pavol
  3. Sivák Rudolf
  4. Zampory Pavol
  5. Otočka ľudovít
  6. Kopiar Miroslav
  7. Tokoš Peter
  8. Boďo Viliam
  9. Rozboril ľudovít
  10. Mechala ladislav

 

VII. ročník (Zajac v prieseku 2006)

  1. Kopiar
  2. Blatnický
  3. Búzek
  4. Otočka
  5. Vidlár
  6. Zampory
  7. Tokoš
  8. Machala
  9. Rozboril
  10. Rybnikár
  11. Oravec

 

VI. ročník (Zajac v prieseku 2005)

  1. Rudolf Sivák - 50
  2. Pavol Bilka - 50
  3. Viliam Boďo - 50

 

V. ročník (Zajac v prieseku 2004)

  1. Ľudovít Rozboril - 50
  2. A. Lučanský - 50
  3. Štefan Flux - 50

 

IV. ročník (Zajac v prieseku 2003)

  1. Štefan Flux - 30
  2. Ľudovít Rozboril - 30
  3. Peter Tokoš - 30

 

III. ročník (Zajac v prieseku 2002)

  1. Peter Tokoš - 30
  2. Ladislav Blatnický - 29
  3. Jozef Masár - 28

 

II. ročník (Zajac v prieseku 2001)

  1. Flux - 29
  2. Ladislav Ovečka - 29
  3. Pavol Cobor ml - 26

 

I. ročník (Zajac v prieseku 2000) 

  1. Jozef Masár - 25
  2. Jozef Kalka - 24
  3. Pavol Cobor st. - 22